Mobilya sektöründeki öncü tedarikçi markaları bir arada bulunduran firmamız, siz müşterilerimize en geniş ürün yelpazesini sunmayı amaçlamaktadır.Hakkımızda

Baleno Orman Ürünleri İnegöl`deki mobilya sektöründeki öncü tedarikçi markaları bir arada bulunduran ve bu firmaların yetkili satış bayisi olarak  İnegöl Mobilyasına malzeme anlamında katkıda bulunan, İnegöl` deki öncü mobilya malzemecilerinden biridir.

Orman Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Türkiye’nin en büyük fabrikalarının ürettiği; MDF, SUNTA, SUNTALAM, MDFLAM vb her türlü Levha çeşitlerinin yanında; Profil, Kenar Bandı, Ebatlama gibi  ürünleri ile üretici firmalarına hizmet verirken, Parke, Boy Kapak gibi ürünleri ile de her ölçekteki üreticiye yada son kullanıcı müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kapasiteye ve hizmet kalitesine sahiptir. 

Firmamız özellikle İnegöl bölgesinde kısa sürede müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmış, ve bu müşteri portföyü ile geleceğe güvenle bakarak özverili bir şirket halini benimsemiştir.

Misyonumuz, bünyemize orman ürünlerinin bütün çeşitlerini barındırarak siz müşterilerimize kaliteli,hızlı ve sınırsız hizmet sunmaktır.

Kurumsal Bilgiler

Çevre Politikamız

Boleno; gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm faaliyet alanlarında "Sürdürülebilir Kalkınma" ilkelerini benimsemiştir.

Müşteri Politikamız

Kendi alanında öncü olmayı benimseyen şirketimiz müşterilerimizin isteklerini açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi taahhüt etmektedir.

Misyonumuz

Orman ürünleri sektöründe, tüm paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak, kaliteli, yenilikçi, güvenilir ve çevre dostu ürünler ile konforlu yaşam alanlarına değer katmak.

Vizyonumuz

Orman ürünleri sektöründe, bölgesinde lider ve ülke çapında bilinir bir marka haline gelmektir.

Rakamlarla Firmamız

Mobilya sektöründeki öncü tedarikçi markaları bir arada bulunduran firmamız, siz müşterilerimize en geniş ürün yelpazesini sunmayı amaçlamaktadır.

Marka

Alt Ürün Grubu

Renk ve Desen

Ürün Grubu